0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
inprogress
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۰
۰
Daegu FC
inprogress
۱۵:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Kawasaki Frontale
۲
۰
Cerezo Osaka
inprogress
۱۴:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
inprogress
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۰
Vissel Kobe
inprogress
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۲
۰
Nagoya Grampus Eight
inprogress
۱۵:۰۰
  Brazil Serie B
Sampaio Correa-MA
۲
۰
EC Bahia
Finished
۰۵:۰۰
Londrina EC
۱
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۴:۳۰
AA Ponte Preta
۳
۱
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
CS Alagoano
۱
۰
Brusque
Finished
۰۴:۰۰
Ituano SP
۴
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۲:۳۰
Tombense MG
۰
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
Gremio RS
۵
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۱
۲
Perak
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۲
Boyaca Chico
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۱
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۶:۳۰
Sporting San Jose
۲
۲
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۳۰
  Bolivia LFPB
Real Tomayapo
۱
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۲:۳۰
Jorge Wilstermann
۰
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico Liga de Expansion
Celaya
۱
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
Pumas Tabasco
۲
۱
Alacranes de Durango
Finished
۰۴:۳۵
CA La Paz
۲
۲
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
  China League One
Kunshan
۱
۱
Shenyang Urban FC
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Changan
۱
۱
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Zhiyun
۳
۰
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۲:۳۰
  Australia FFA Cup
Bentleigh Greens SC
۱
۲
Sydney FC
Finished
۱۴:۰۰
Modbury Jets
۰
۴
Macarthur FC
Finished
۱۴:۰۰
  Paraguay Copa Paraguay
Club Atletico Tembetary
۲
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۳۰
River Plate Asuncion
۱
۴
12 de Octubre
Finished
۰۳:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Almirante Brown
۲
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۴۰
  Asia AFC Cup
The Cong Viettel FC
۰
۰
Kuala Lumpur FA
inprogress
۱۵:۳۰
  Iceland 4. Deild
Ymir
۲
۱
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۲
۲
Breidablik (W)
Finished
۰۰:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۳
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۰
۰
Young Lions
inprogress
۱۶:۱۵
  Panama Liga Prom
Universidad de Panama
۲
۳
SD Atletico Nacional
Finished
۰۳:۳۰
CA Independiente de La Chorrera II
۱
۱
Udelas FC
Finished
۰۷:۰۰
Sporting San Miguelito Reserves
۰
۰
Champions FC Academy
Finished
۰۳:۳۰
  South America Copa Libertadores
CR Flamengo RJ
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Oceania OFC Champions League Group A
Venus
۰
۱
ABM Galaxy
Finished
۰۷:۳۰
Lae City
۲
۳
Central Coast FC
Finished
۰۴:۳۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۳:۴۵
Herrera FC
۲
۲
Deportivo Universitario
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic Reserves
۲
۱
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۲:۴۵
  Chile Primera B
Melipilla
۱
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۳
Hantharwady United
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Football Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۲
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana
Independiente Del Valle
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
  World Islamic Solidarity Games U23
Morocco U23
۰
۱
Saudi Arabia U23
inprogress
۱۵:۰۰
  World Friendly Club Matches
Getafe B
۲
۴
Navalcarnero
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۰
۰
Perth SC (W)
inprogress
۱۶:۱۵
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۲
۱
Atlanta United II
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Eastern Suburbs U23
۱
۳
Peninsula Power U23
Finished
۱۴:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FK Kaluga
Finished
۱۰:۳۰
FC Balashikha
۰
۱
Kolomna
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۴
۲
Sakhalin Sakhalinsk
inprogress
۱۴:۳۰
Khimki II
۰
۰
Zenit Penza
inprogress
۱۴:۳۰
Dynamo Vladivostok
۱
۲
FC Salyut Belgorod
inprogress
۱۴:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۱
۲
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam National Cup Women
Phong Phu Ha Nam II (W)
-
-
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۰
۰
Ha Noi (W)
inprogress
۱۶:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Emerging Jets (W)
۱
۶
Macarthur Rams (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Cameroon U23
۱
۱
Turkey U23
inprogress
۱۵:۰۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۰
۱
Amkar
inprogress
۱۵:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید